Знайдіть довжину вектора ÃВ, якщо A(-2; −6), B(6; 0)​


Ответы на вопрос

Отвечает Цынгина Полина.

Ответ:

Знайдемо вектор АВ за координатами точок:

AB = {Bx - Ax; By - Ay} = {6 - (-2); 0 - (-6)} = {8; 6}

Знайдемо довжину (модуль )вектора:

|AB| = \sqrt{AB_{x} ^{2} + AB_{y}^{2} }

AB

x

2

+AB

y

2

= \sqrt{8^{2} + 6^{2} }

8

2

+6

2

= \sqrt{64 + 36}

64+36

= \sqrt{100}

100

= 10

P.S. над АВ ставити знак вектора