Бічна сторона рівнобічної трапеції дорівнює 5 см. Чому дорівнює периметр даної трапеції, якщо в неї

можна вписати коло?

Ответы на вопрос

Отвечает Тихий Ислам.

Відповідь: 20 см.

Пояснення:

Оскільки в чотирикутник можна вписати коло, то сума протилежних сторін рівна. Нехай основи трапеціїї а і b, а бічна сторона с, тоді а+b=2с, а+b=2*5=10 (см),

Р=а+b+2c=10+10=20 cм.