Визначте кількість сторін правильного многокутника, кути якого дорівнюють 170°. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Крипчакова Настя.

Завдання: Визначте кількість сторін правильного многокутника, кути якого дорівнюють 170°.

Розв'язання:

  \displaystyle\alpha  =  \dfrac{180 {}^{ \circ}(n - 2) }{n}  \Rightarrow \dfrac{180 {}^{ \circ}(n - 2) }{n}  = 170 {}^{ \circ} ; \\ 180n - 360 = 170n; \: 10n = 360; \: n = 36.

Перевірка:

S_n = 180 {}^{ \circ} (n - 2)  = 180 {}^{ \circ} (36 - 2) = 6120 {}^{ \circ} ; \: 6120 {}^{ \circ}  : 36 = 170 {}^{ \circ} .

Відповідь: 36 сторін має цей многокутник.

Отвечает Шатров Петр.

Ответ:180(n-2)=170n

180n-360=170n

20n=360

n=18

Объяснение: