Периметр трикутника ABC дорівнює 38 см. Сторона AB = 13 см, а сторона ВС на 5 см більша від

сторони АС. Обчисли невідомі сторони трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Кучеров Дмитрий.

Відповідь:

АС=10 см ВС=15см

Пояснення:

38-13=25 см

ВС на 5 см більше ніж АС, отже АС=х,  ВС=х+5. Маємо рівняння:

х+х+5=25

2х=20

х=10  АС=10 см

ВС=10+5=15см