Відрізок КМ є основою рівнобедреного трикутника КВМ. Точки К, М належать відрізку АС. Знайдіть

периметр трикутника АВС, якщо АК=МС=5 см, КМ=7 см, АВ = 20 см

Ответы на вопрос

Отвечает Варваринець Дашка.

Ответ: 57 cm

Объяснение:

∡BKM=∡BMK - так как Δ KBM - равнобедренный =>

∡AKB=∡CMB => ΔAKB=ΔCMB - (сторона -угол- сторона)

=> AB=BC=20cm

AC=AK+MC+KM=5+5+7=17 cm

P(ΔABC)= AC+AB+BC=20+17+20=57 cm