Сторони трикутника відносяться як 3 7 8 Знайдіть невідомі сторони Подібні йому трикутника Сума

меншої та середньої за розміром сторін якого

Ответы на вопрос

Отвечает Бичагова Софья.

стороны треугольника относятся как 3:7:8 найдите неизвестные подобном ему стороны треугольника сумма меньшей и средней по размеру сторон которого равна 30 см"

-----------------

Дано.  сторони трикутника відносяться як 3:7:8. знайдіть невідомі подібному йому сторони трикутника сума меншої та середньої за розміром сторін якого дорівнює 30 см.

------------

Решение.

Пусть одна сторона равна  3х см.

Вторая равна 7х см.

Третья сторона равна 8х см.

3х+7х=30.

10х=30.

х=3.

1 сторона равна 3*3=9 см.

2 сторона равна 3*7=21 см.

3 сторона равна 3*8=24 см.