Сторони трикутника відносяться як 3:4:6. Знайдіть невідомі сторони подібного йому трикутника, сума

більшої і меншої сторін якого дорівнює 27см

Ответы на вопрос

Отвечает Дедович Яна.
Нехай трикутник ABC із відношенням сторін 3:4:6 відноситься до трикутника A1B1C1.Якщо трикутники  подібні ,то:
3х+6х=27
9х=27
х=3
Тоді A1B1=3*3=9, B1C1=3*4=12;A1C1=3*6=18;
Можна перевірити:відомо ,що більша сторона подібного трикутника 
+ меншу=27  ,тобто A1B1+A1C1=27.Перевіримо:9+18=27