Визнач периметр рівнобедреного трикутника, якщо его сторони мають довжину 3см і 4см


Ответы на вопрос

Отвечает Грязнова Ирина.

Ответ: 10 см або 11 см

Объяснение: Якщо 3 см - бічна сторона, то периметр=3+3+4=10 см.

Якщо 4 см - бічна сторона, то периметр=3+4+4=11 см.