Точки М та N лежать в одній півплощині відносно прямої m. На прямій т позначено такі точки Е і К,

що ME = NK i MK = NE Доведіть, що MEN = MKN терміново,дам 80 балів

Ответы на вопрос

Отвечает Политаева Яся.

Давайте спочатку визначимо що таке півплощина. Півплощина - це частина площини, яка відокремлена від іншої частини площини прямою. Отже, точки М і N лежать в одній півплощині, якщо їх можна розділити на дві частини прямою, яка перетинає пряму m.

Тепер доведемо, що MEN = MKN. За умовою задачі ME = NK і MK = NE, тому ми можемо записати:

MEN = ME + EN = NK + NE = MK + NE = MKN

Отже, доведення завершено, і ми можемо зробити висновок, що MEN = MKN.

Отвечает Тамберг Жангир.

Ответ:

Спочатку знайдемо відстань між точками М та N. Відстань між точками М та E дорівнює відстані між точками N та K, так що ME = NK. Відстань між точками M та K дорівнює відстані між точками N та E, так що MK = NE. Обидві ці умови говорять нам, що трикутники MEN та MKN складаються з двох рівних сторін та рівного кута між ними. Це означає, що трикутники MEN та MKN є рівнобедреними трикутниками.

Таким чином, кут MEN дорівнює куту MKN, а кути рівнобедрених трикутників дорівнюють. Отже, кут MEN дорівнює куту MKN і трикутники MEN і MKN рівні.