Розділити число 50 на три частини у відношенні 2:3:5​будь ласка повна відповідь


Ответы на вопрос

Отвечает Петрина Света.

Ответ: 10, 15 і 25.

Пошаговое объяснение: Ітак, нехай х - це буде одна частина. Тоді:

2х+3х+5х=50

10х=50

х=50:10

х=5 Ми взнали одну частину. Тепер множимо:

2*5=10; 3*5=15; 5*5=25. Отже 50=10+15+25.

Постав оцінку якщо захочеш☻