Знайдіть площу трикутника АВС, якщо А(5;7), В(6;6), С(4;4)


Ответы на вопрос

Отвечает Рахмангулов Тимур.

Відповідь:

Щоб знайти площу трикутника ABC, де A дорівнює (5,7), B дорівнює (6,6), а C дорівнює (4,4), можна використати формулу для обчислення площі трикутника:

Площа = (1/2) * основа * висота

Щоб скористатися цією формулою, нам потрібно знайти довжину основи та висоту трикутника. Ми можемо зробити це, провівши лінію від точки A до точки C, яка буде основою, і провівши лінію від точки A до лінії, утвореної точками B і C, яка буде висотою.

Довжину основи можна знайти за допомогою формули відстані:

AC = sqrt((4-5)^2 + (4-7)^2) = sqrt(1 + 9) = sqrt(10)

Висоту також можна знайти за допомогою формули відстані:

AH = sqrt((4-5)^2 + (4-7)^2) = sqrt(1 + 9) = sqrt(10)

Тепер ми можемо підключити ці значення до формули для площі трикутника:

Площа = (1/2) * основа * висота = (1/2) * sqrt (10) * sqrt (10) = (1/2) * 10 = 5

Отже, площа трикутника ABC дорівнює 5.

Пояснення: відміть відповідь як найкращу.