Один кут трикутника дорівнює 38°, другой - 123°. Знайте градусную меру третьего кута трикутника и

укажите вид трикутника за кутами СРОЧНО ДАМ 30 БАЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Подольная Настя.
Ящо один кут трикутника дорівнює 38, а другий 123 градусів то двоє вони будуть дорівнювати 161 градус(128+38=161) і так як ми знаєм що всі кути трикутника дорівнюють 180 градусів а два із них дорівнюють 161 то третій дорівнює 19 градусів(180-161=19)
Розв’язання:
38+123=161 градусів
180-161=19 градусів
Значить трикутник гострий!