100 балов срочно !!!!!!!!! Знайдіть точки, які є образами точок A(3; - 1) B(0; 4) , C(- 2; 0) при

па- ралельному перенесенні на вектор overline m(3; - 4) Образами яких точок при такому паралельному перенесенні є точки M(- 2; 1) , N(5; 0) P(0; - 3)

Ответы на вопрос

Отвечает Седченко Эвелина.

Для знаходження образів точок при паралельному перенесенні на вектор можна використати формулу:

B' = B + m,

де B - початкова точка, B' - образ точки, m - вектор паралельного перенесення.

Отже, знайдемо образ точок A, B, C:

A' = A + m = (3, -1) + (3, -4) = (6, -5)

B' = B + m = (0, 4) + (3, -4) = (3, 0)

C' = C + m = (-2, 0) + (3, -4) = (1, -4)

Тепер знайдемо початкові точки, образами яких є точки M, N, P:

M' = M + m

M = M' - m = (-2, 1) - (3, -4) = (-5, 5)

N' = N + m

N = N' - m = (5, 0) - (3, -4) = (2, 4)

P' = P + m

P = P' - m = (0, -3) - (3, -4) = (-3, 1)

Отже, образами точок M(-2, 1), N(5, 0) і P(0, -3) при паралельному перенесенні на вектор (3, -4) є точки (-5, 5), (2, 4) і (-3, 1) відповідно.