Срооочнноооо Знайдіть косинус кута між векторами с (-4; 3) i d (15; -8).


Ответы на вопрос

Отвечает Канак Андрійко.

Косинус кута між двома векторами визначається за формулою:

cos(θ) = (скалярний добуток векторів с та d) / (довжина вектора с * довжина вектора d)

Де скалярний добуток векторів с та d визначається як: с • d = (-4 * 15) + (3 * -8) = -60 - 24 = -84

Довжина вектора с визначається як: |c| = √((-4)^2 + 3^2) = √(16 + 9) = √25 = 5

Довжина вектора d визначається як: |d| = √(15^2 + (-8)^2) = √(225 + 64) = √289 = 17

Отже, косинус кута між векторами с та d:

cos(θ) = (-84) / (5 * 17) ≈ -0.9882

Відповідь: косинус кута між векторами с та d близько -0.9882.