СРОЧНО ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА. У трикутнику ABC, C = 90°. Знайдіть АС, якщо АВ = 20 см i sin B 4/5​


Ответы на вопрос

Отвечает Семененко Диана.

Ответ: Ми можемо використовувати тригонометричні співвідношення, щоб знайти довжини сторін трикутника ABC.

З огляду на те, що С = 90°, ми можемо використовувати теорему Піфагора, щоб знайти довжину сторони АС:

AC^2 = AB^2 + BC^2

Оскільки С = 90°, то sin C = 1, тому ми можемо записати:

sin B = BC / AB

BC = AB × sin B = 20 × 4/5 = 16

Тоді, застосовуючи теорему Піфагора, ми можемо знайти довжину сторони АС:

AC^2 = AB^2 + BC^2 = 20^2 + 16^2 = 400 + 256 = 656

AC = √656 = 8√41

Отже, довжина сторони АС дорівнює 8√41 см.

Объяснение: