Знайдіть площу сектора круга радіуса 6 см, якщо відповідний сектор центральний кут дорівнює 225°.​


Ответы на вопрос

Отвечает Царевна Марфа.

Відповідь:Для знаходження площі сектора круга потрібно використовувати наступну формулу:

S = (π * r^2 * α) / 360,

де S - площа сектора, r - радіус круга, α - центральний кут сектора в градусах, π ≈ 3.14 - число пі.

Підставляючи відповідні значення в цю формулу, отримуємо:

S = (3.14 * 6^2 * 225) / 360 = 84.78 (см^2)

Отже, площа сектора круга радіуса 6 см при центральному куті 225° дорівнює приблизно 84.78 (см^2).

Пояснення:

<3