СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА!!! накресліть за допомогою транспортира прямокутний трикутник з гострим кутом

40°. виміряйте його сторони та обчисліть синус, косинус і тангенс цього кута​

Ответы на вопрос

Отвечает Будякова Анастасия.

Якщо ми знаємо, що гострий кут трикутника дорівнює 40°, то ми можемо використати транспортир, щоб накреслити трикутник з таким кутом. Ми можемо зробити це наступним чином:

1. Поставте транспортир на папір так, щоб одна з його сторін відповідала основі трикутника.

2. Накресліть пряму лінію, що проходить через точку, що відповідає 40° на транспортирі.

3. За допомогою лінійки накресліть відрізок, перпендикулярний до основи трикутника, що починається в кінці лінії, що ми накреслили на кроку 2.

4. З'єднайте кінці цього відрізку до точки, що відповідає 40° на транспортирі, щоб утворити трикутник з гострим кутом 40°.

5. Виміряйте довжини сторін трикутника за допомогою лінійки.

6. Обчисліть синус, косинус і тангенс кута 40° за допомогою таких формул:

синус кута = протилежна сторона / гіпотенуза

косинус кута = прилегла сторона / гіпотенуза

тангенс кута = протилежна сторона / прилегла сторона

Наприклад, якщо протилежна сторона має довжину 5 см, прилегла сторона має довжину 7.5 см, а гіпотенуза має довжину 9 см, то:

синус 40° = 5 / 9 ≈ 0.556

косинус 40° = 7.5 / 9 ≈ 0.833

тангенс 40° = 5 / 7.5 ≈ 0.667