У трикутнику DEF відомо що ∠ E=90° EF=3 см ∠ F=53° знайдіть сторону DFСрочно!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Корнилов Ярослав.

Ответ:

DF≈7,3см

Объяснение:

1) сума кутів трикутника дорівнює 180° тому кут D=180-53-90=37°

2) кут D відноситься до сторони EF як кут E до сторони DF, маємо 37/3=90/DF, DF≈7,3см

(не впевнена)