Відомо, що кінцями відрізка є точки А(5;9) і В(-3;1). Знайдіть координати точки О - центра симетрії

відрізка АВ Допоможіть СРОЧНО будь ласка, даю 25 балів!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Малярова Поля.

Відповідь:

Координати центра симетрії відрізка AB - це середина цього відрізка.

Знайдемо координати середини відрізка AB:

x = (5 + (-3))/2 = 1

y = (9 + 1)/2 = 5

Тож координати точки О - центра симетрії відрізка AB дорівнюють (1;5).