Обчисліть скалярний добуток векторів a і b, якщо |a| = 5,|b| = 10, а кут між ними дорівнює 45°.


Ответы на вопрос

Отвечает Бучкина Алина.

Ответ:

Скалярний добуток векторів a і b визначається формулою:

a · b = |a| × |b| × cos(θ)

де |a| та |b| - довжини векторів, а θ - кут між ними.

В нашому випадку, |a| = 5, |b| = 10, а кут між ними дорівнює 45°. Тоді, підставивши ці значення в формулу, маємо:

a · b = 5 × 10 × cos(45°) ≈ 35.355

Отже, скалярний добуток векторів a і b дорівнює близько 35.355.

Объяснение:

ЗДЕЛАЙ ПОЖАЛУЙСТА ЛУЧШИЙ ОТВЕТ