Кут АВС дорівнює 160* промені ВК і ВМ проходять між сторонами цього кута й перепендикулярні до

них.Знацліть кут МВК Геометрія 7 класСРОЧНО ДАЮ 15 БАЛЛОВ!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Саутиева Елизавета.

дано

кут АВС 160*

ВК перпендикулярний до ВС

ВМ перпендикулярний до АВ

знайти кут МВК

розв'язання

кут АВМ = кут АВК+кут КВМ =90* як перпендикулярний

кут КВС =кут СВМ+кут КВМ=90* як перпендикулярний

кут АВС=кут АВК+кут КВМ+кут МВС =160*

кут АВМ+кут КВС= кут АВК+кут КВМ+кут МВС+кут КВМ=кут АВК+кут МВС + 2КВМ= 90+90=180*

(кутАВМ + кут КВС) - кут АВС=(кут АВК+кут МВС + 2КВМ)- кут АВК-кут КВМ-кут МВС = КВМ= 180-160=30

кут КВМ=30