6.Знайти невiдомi сторони та кути трикутника АВС, якщо АВ=8см, ВС=6см, <C=140° СРОСНО​


Ответы на вопрос

Отвечает Степанова Полина.

Ответ:

АВ/SinC=BC/Sin A; SinA=BC•SinC/AB;

SinA=6•Sin140°/8=6•Sin(180°-40°)/8=6•Sin40°/8=

6•0,643/8=0,482; <A=29°; <B=180°-140°-29°=11°

AC/Sin 11°=BC/SinA; AC=BC•Sin11°/Sin29°;

AC=6•0,191/0,482= 2,4(cm)

~