Середня лінія трапеції ABCD розбиває її на дві трапеції, середні лінії яких дорівнюють 15 см і 19

см. Знайдіть основи трапеції ABCD.​

Ответы на вопрос

Отвечает Цветочная Фея.

Ответ:

ВС=13см

AD=21см

Объяснение:

OPTH- трапеція

МК- середня лінія трапеції ОРТН.

МК=(РТ+ОН)/2=(15+19)/2=34/2=17см

РТ- середня лінія трапеції МВСК

РТ=(МК+ВС)/2; →

ВС=2*РТ-МК=2*15-17=30-17=

=13см

ОН- середня лінія трапеції МКНО

ОН=(МК+АD)/2; →

AD=2*OH-MK=2*19-17=21см