ОЧЕНЬ СРОЧНО!!!ДАЮ 50 БАЛЛОВ!!! Но, пожалуйста, полностью всё распишите детально. У рівнобічній

трапеції діагональ ділить середню лінію у відношені 3:5.Знайти основи трапеції, якщо середня лінія 32см.

Ответы на вопрос

Отвечает Корж Яна.

У рівнобічній трапеції діагональ ділить середню лінію у відношені 3:5.Знайти основи трапеції, якщо середня лінія 32см.

Спочатку знайдемо довжину середньої лінії трапеції, розділеної на частини відповідно до заданого відношення. Для цього ми можемо використати формулу: a:b = x:y, де a і b - відомі частини, x і y - невідомі частини.

В нашому випадку a = 3, b = 5, x = 32. Тоді y = (b * x) / a = (5 * 32) / 3 = 53.333..., тобто y = 53.333... це довжина однієї із частин середньої лінії.

Тепер ми можемо знайти довжину основ трапеції. Довжина однієї основи буде рівна x + y = 32 + 53.333... = 85.333..., а довжина іншої основи буде рівна y - x = 53.333... - 32 = 21.333...

Таким чином, довжина однієї основи трапеції рівна 85.333... см, а довжина іншої основи рівна 21.333... см.