срочно 50 балов 10. O точка перетину діагоналей трапеції ABCD з основами АВ і CD, АО=9cv, ОС=6см.

Знайдіть основи трапеції, якщо їхня сума дорівнює 25см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Беркут Саша.

Объяснение:

9х=150-6х

15х=150

х=10.

следовательно аДС=10СМ,

АВ=25-10=15СМ


Отвечает Акуленко Ульяна.

Объяснение:

AC=25смㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤ