Знайдіть кути трикутника, якщо один із них 20 градусів, а другий втричі більший за третій


Ответы на вопрос

Отвечает Постовалова Полина.

Ответ:

х-один кут

3х-другий кут

х-20-третій кут

х+3х+х-20=180

5х-20=180

5х=200

х=40- Перший кут

40•3=120 Другий кут

40-20=20 третій кут