Буду благодарен сторона ромба дорівнює а,а один із кутів 60°.Знайдіть діагоналі ромба​


Ответы на вопрос

Отвечает Ятманов Богдан.

Якщо один із кутів ромба дорівнює 60°, то всі кути ромба дорівнюють 60°, оскільки всі кути ромба рівні між собою.

Таким чином, у нас маємо ромб із всіма кутами по 60°, що є рівностороннім трикутником.

Для знаходження діагоналей ромба можна скористатися формулою:

d1 = a * √3

d2 = 2 * d1

де a - довжина сторони ромба, d1 - довжина однієї діагоналі, d2 - довжина другої діагоналі.

Отже, діагоналі ромба будуть:

d1 = a * √3

d2 = 2 * d1 = 2a * √3