Визначте кут між векторами а(0;1;0) та b (1;0;0) А) 60 Б) 30 В) 90 Г) 45


Ответы на вопрос

Отвечает Золототрубов Дмитрий.

Ответ: В) 90

Объяснение:

Вектор a (0;1;0) переводится як а (0;1;0), а вектор b (1;0;0) переводится як b (1;0;0).

Отже, для знаходження кута між цими векторами можна скористатися формулою:

cos(theta) = (a * b) / (|a| * |b|),

де a * b - скалярний добуток векторів a та b, |a| та |b| - довжини цих векторів.

У даному випадку:

a * b = 0*1 + 1*0 + 0*0 = 0,

|a| = √(0² + 1² + 0²) = 1,

|b| = √(1² + 0² + 0²) = 1.

Отже, cos(theta) = 0 / (1 * 1) = 0, і кут між векторами a та b дорівнює 90 градусів.