Знайдіть НСД (75;100) СРОЧНО!!!!!ДАЮ 15 БАЛОВ!!!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Филиппова Надежда.

Відповідь:

75=5*5*3

100=2*2*5*5

НОК(75 и 100)=2*2*3*5*5=300

НОД(75 и 100)=5*5=25

Покрокове пояснення:

Отвечает Орешкова Анастасия.

Розкладемо на прості множники 75

75 = 3 • 5 • 5

Розкладемо на прості множники 100

100 = 2 • 2 • 5 • 5

Виберемо в розкладанні меншого числа (75) множники, які не увійшли до розкладання

3

Додамо ці множники у розкладання більшого числа

2 , 2 , 5 , 5 , 3

Отриманий твір запишемо у відповідь.

НСК (75, 100) = 2 • 2 • 5 • 5 • 3 = 300