СРОЧНОООО! 1)У прямокутному трикутнику знайдіть невідомі сторони якщо катети відносяться як 3:4,

а гіпотенуза дорівнює 45 см 2) З точки до прямої проведено перпендикуляр завдовжки 8 см і дві похилі з довжинами 10 і 17 см. Знайдіть відстань між основами похилих. Скільки розв'язків має задача?

Ответы на вопрос

Отвечает Сулейманова Ариана.

Нехай перший катет = 3х см, а другий 4х см. За теоремою Піфагора маємо:

a квадрат+b квадрат

(3x) 2+(4x) 2 =45 2

9x 2 +16x 2=45 2

25x 2=45×45

x 2= 45×45/25

x 2=81

x=9

Отже, перший катет 27 см, а другий 36 см.

В-дь: 27 см і 36 см.

Смотри вот это (3х) 2 это (3х)в квадрате так же само с (4x)

там где цифра и пробел потом 2 это квадрат

у меня не ставится квадрат)

Отвечает Муртазин Ильнур.

На фото - рішення

Відповідь 1: 27см, 36 см

Відповідь 2: має два розв'язання, в залежності від того, як намалювати похилі, це : 1)19см, 2)31см