Бічна сторона рівнобедриного ∆=29см а висота яка проведена до основи=21см.Чому=основи∆


Ответы на вопрос

Отвечает Жикин Дима.
За теоремою Піфагора
Основа =2*√(29^2 - 21^2)=2*20=40