у трикутнику ABC кут C дорівнює 90 градусів AC дорівнює 8 градусів BCдорівнює 6 см знайти sin A tgB

срочно пж!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Кенжебай Айсулу.

Ответ:

Объяснение:

По теореме Пифагора найдём АВ:

АВ=√СВ²+АС²=√6²+8²=√36+64=√100=10см

sin A=СВ/АВ=6/10=0,6

tgB=АС/СВ=8/6≈1,33