Один кут паралелограма менше іншого на 21°.Знайдіть градусну міру більшого з кутів паралелограма


Ответы на вопрос

Отвечает Кулак Миша.

Ва властивістб кути належні до однієї сторони дорівнюють 180°.

Нехай один кут х°. тоді інший (х+21)°

Складемо рівняння

х+х+21=180

2х=180-21

2х=159

х=79,5°

79,5+21=100,5°

Відповідь: більший кут паралелограма 100,5°.