Середня лінія трапеції дорівнює 16см .знайдіть основи трапеції,якщо одна з них на 6см більша за іншу


Ответы на вопрос

Отвечает Кибанов Денис.

Ответ:

Объяснение:

Нехай менша основа х см,тоді більша-х+6

(х+х+6):2=16

(2х+6):2=16

2х+6=16*2

2х+6=32

2х=32-6

2х=26

х=26:2

х=13 см  - менша основа

13+6=19 см - більша основа.