Якщо площа поверхні сфери дорівнює 16π см2, то радіус сфери дорівнює:


Ответы на вопрос

Отвечает Карпов Андрей.

Ответ:

Объяснение:

S = 4πR²

R²=S/4π=16π/4π=4 см

R=√4=2 см