В коло вписаний чотирикутник, два кути якого дорівнюють 44° і 22°. Знайдіть два інші кути.​


Ответы на вопрос

Отвечает Берикулы Даулет.

Ответ:

Объяснение1кут =180-44=136

2кут =180-22=158