Внутрішній кут правильного многокутника втричі більший за зовнішній. Знайдіть сторону многокутника

якщо його периметр 96 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Галина.
Сума зовнішніх кутів опуклого многокутника 360°
Один зовнішній кут=180/4=45
Кількість кутів =кількість сторін= 360/45=8
Довжина сторони =96/8=12