Бична сторона ривнобедреного трыкутныка доривнюе 8см а кут при основи- 15градусив Знайдить площу

трикутныка

Ответы на вопрос

Отвечает Низаметдинов Артём.
1. Знайдемо кут при вершині трикутника:

180-15-15=150°

2. За формулою S=1/2 ab*sin(c) знайдемо площу

S=1/2*8*8*1/2
S=16cm (квадратних)

Відповідь: площа трикутника = 16см квадратних