Площа круга , вписаного у квадрат , дорівнює 16π см. Обчисліть сторону квадрата , радіуси вписаного

й описаного кіл

Ответы на вопрос

Отвечает Тамбовский Иван.

Ответ:

Сторона квадрата = 8 см

Радіус вписаного кола = 4 см

Радіус описаного кола = (8*√2)/2 = 4*√2

Объяснение: