Лінза дає чітке зображення свічки на екрані. Відстань від лінзи до екрана 120 см, а вістань від

свічки до лінзи 60 ссм. Чому дорівнює фокусна відстань та оптична сила лінзи?

Ответы на вопрос

Отвечает Демидова Таня.
Лінза дає чітке зображення свічки на екрані. Відстань від лінзи до екрана 120 см, а вістань від свічки до лінзи 60 ссм. Чому дорівнює фокусна відстань та оптична сила лінзи?

Дано  d=120 см    f=60 см    F - ?    D- ?

1/F=1/d +1/f=1/120 +1/60=1/120+2/120=3/120
F=120/3=40 см=0,4 м

D=1/F=1/0,4=2,5 дптр

Ответ D=2,5 дптр  F=0,4 м
в первом туре победил Петя Вайцман

100% гаранти