Допоможіть будьласка     похила довжина якої дорівнює 10 см має проекцію

8 см. знайдіть довжину перпендикуляра

Ответы на вопрос

Отвечает Филатова Алина.
X^2+8^2=10^2 (По теореме Пифагора)
x^2=100-64;  x^2=36;  x=-6 (посторонний)    или         x=6
6см-высота