Знайдіть площу рівностороннього трикутника, навколо якого описано коло радіусом 4 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Инютина Алина.
Радіус описаного кола навколо равнестороннего трикутника дорівнює
R = a / √ (3)
Звідки сторона трикутника дорівнює
a = R * √3 = 4√3
Площа равнестороннего трикутника визначається за формулою
S = √ (3) a² / 4
тобто в нашому випадку
S = √ (3) * (4√ (3)) ^ 2/4 = √ (3) * 16 * 3/4 = 12√ (3)