Периметр квадрата дорівнює 24√2 см. Обчислити радіус кола, описаного навколо цього квадрата


Ответы на вопрос

Отвечает Виролайнен Юрий.
P = 24sqrt(2) см
4a = 24sqrt(2)
a = 6sqrt(2) (см)
R = d/2, где d -- диагональ квадрата.
d = a*sqrt(2) = 6sqrt(2)*sqrt(2) = 6*2 = 12 (см)
R = 12/2 = 6 (см)
Ответ: 6 см.