розчин з масовою часткою 20% взаємодіє з кальцій оксидом масою 5.6 г обчислити масу розчину кислоти

необхідної для реакціїї​

Ответы на вопрос

Отвечает Прокопьева Ника.

Ответ:

Дано:

m(NaOH) = 80 г

Знайти:

m(NaCl)-?

M(NaOH) = 40 г/моль

n(NaOH) = m/M = 80 г/40 г/моль = 2 моль

M(NaCl) = 58.5 г/моль

NaOH + HCl = NaCl + H2O

З рівняння реакції бачимо, що n(NaCl) = n(NaOH) = 2 моль

m(NaCl)=n*M = 2 моль*58,5 г/моль = 117 г

Відповідь: 117 г