Напишіть рівняння реакцій, за допомогою яких можна здійснити такі перетворення: Cu - CuCl2 -

Cu(NO3)2 - CuOH - CuO - CuSO4 - CuS -SO2 - H2SO3 Всього 8 рівнянь, замість стрілочок ви маєте підібрати ті речовини, з якими прореагує попередня речовина і дасть продукти наступної вкозаної речовини. Наприклад, щоб з Cu отримати CuCl2, треба Cu + Cl2 = CuCl2, і так далі. ПОМОГИТЕ ПОЖАЙЛУСТА

Ответы на вопрос

Отвечает Рыжков Дима.

Ответ:

Cu+Cl2=CuCl2

CuCl2+2HNO3=Cu(NO3)2+2HCl

Cu(NO3)2+H2O=Cu(OH)2+2HNO3

t

Cu(OH)2=CuO+H2O

CuO+H2SO4=CuSO4+H2O

CuSO4+H2S=CuS+H2SO4

Cu2S+O2=Cu+SO2

SO2+H2O=H2SO3

Объяснение:

думаю, что всё правильно, удачи на химии)