Обчисліть і вкажіть відносну молекулярну масу сульфуру(IV) оксиду,якщо відносна густина його за

неоном 3,2 пж поможіть, треба срочно ​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Елена.

Объяснение:

D= Mr(SO2)/Mr(Ne)

Mr(SO2)= D• M(Ne)= 3.2•20= 64

Mr(SO2)= 32+2•16=64