Обчисліть масові частки елементів у речовині NaNO3.​


Ответы на вопрос

Отвечает Олицкая Софья.

Ответ:

Mr[NaNO3] = Ar[N] + Ar[Na] + Ar[O] * 3 = 14 + 23 + 16 * 3 = 85

ω (N) = 14 : 85 * 100 = 16 %

ω (Na) = 23 : 85 * 100 = 27 %

ω (O) = 48 : 85 * 100 = 56 %

Объяснение: