8класс ДОПОМОЖІТЬ відносна густина газу за амоніаком становить 1,65. зазнач відносну густину

цього газу за гелієм. Розрахунки 1)7 2)28 3)9 4)14

Ответы на вопрос

Отвечает Голубина Дана.

Объяснение:

Відносна густина газу за амоніаком становить 1,65. Зазнач відносну густину цього газу за гелієм.

M(газу)=D•M(NH3)=1.65•(14+3•1)= 1.65•17= 28,05

D= M(газу)/M(He)= 28,05/4= 7