Визначити молярну масу газу, який за нормальних умов має об'єм 11,2л та масу 9,5г


Ответы на вопрос

Отвечает Сахновский Михаил.

Объяснение:

M(газа)=m/n=m/(V/Vm)=m×Vm/V=9.5×22.4/11.2 =19г/моль