100 баллов Срочно!! 1. Напишіть формулу для обчислення кількості речовини за кількістю формульних

одиниць. Виведіть з неї формули для кількості формульних одиниць та запишіть значення сталої, яка для необхідна для розрахунку. Обчисліть кількість молекул, що міститься у 2 моль водню за нормальних умов. 2. Яка кількість речовини і число молекул чадного газу міститься в посудині об'ємом 15 л (н. у.)? Обчисліть масу цієї кількості чадного газу. 3. Визначте масу і об'єм (н. у.) 4,01∙1023 молекул сірководню. Розрахуйте відносну густину сірководню за киснем та гелієм. 4. Густина деякого газу за повітрям дорівнює 1,1. Визначте відносну молекулярну та молярну маси газу, обчисліть його відносну густину за гелієм. Виходячи із значення молярної маси, зробіть припущення, який газ був використаний .

Ответы на вопрос

Отвечает Акинчиц Кристина.

Ответ:

v= N/Na

N= v • Na; Na= 6,02 • 10²³

N(H2)= 2• 6,02 • 10²³ = 12,04 • 10²³

2)

Дано:

V(СО)=15 л. v=V/Vm. m=v•M

Знайти:. v(CO)= 15/22,4=0,6моль

v(СО)-? m(CO)= 0,6•28=16,8г

m(CO)-?

3)

Дано:

N(H2S)=4,01•1023. D=Ar(A)/Ar(A)

Знайти:. Dза о2(H2S)= 34/32=1,0625

Dза o2 (H2S)-? D за не(H2S)= 34/4=8,5

Dза не (H2S)-?

4)Дано:

Dза пов (CH4)=1,1. Mr=M M=Dза пов(CH4)•M(пов)

Знайти:. =1,1•29=32г/моль

Mr(Ch4)-? Dза не (СН4)= 32/4=8

M(CH4)-? Цей газ-О2

Dза не (CH4)-?